top of page

SKUPINOVÉ AKCE, FIREMNÍ TEAMBUILDINGY

ORGANIZACE FIREMNÍCH A SOUKROMÝCH AKCÍ U VODY

Firemní akce

Nabízíme firemní akce od klasických teambuildingů po firemní párty akce od „nekonečné vlny“ po nekonečnou večerní zábavu, zpříjemnění a rozptýlení po obchodním jednání. Prostředí pláže po celém dni u vody s sebou nese skvělou atmosféru, hudbu, báječné jídlo a odpočinek s přáteli nebo netypický networking s obchodními partnery.

Dokážeme Vám zařídit jakoukoliv firemní akci na míru i s ubytováním s již zmíněným celodenním hlavním a popřípadě doprovodným programem (podle počtu osob), příjemné zakončení večerní party akcí dle vašeho výběru, ať už to bude grilování u venkovního baru nebo klasický hotelový večírek. Více se dozvíte na www.terpet.cz .

Soukromé akce

Máš spoustu kamarádů a chceš zažít něco výjimečného? Dej dohromady partu kamarádů, přátel nebo rodiny a přijeď si užít nekončící zábavu na vodě. V případě zájmu na delší dobu zajistíme i ubytování, doprovodný a večerní programu přizpůsobený počtu osob.

Sportovní akce

Jste profesionální sportovní týmy a chcete zažít netradiční sportovní soustředění? Díky našemu vybavení a zkušenostem Vám poskytneme všechno, co byste očekávali od profesionálního servisu.

bottom of page