top of page
Tige-Boats-Z3-BradleeRutledge-15305.jpg

WAKESURFING

ZÁBAVA PRO KAŽDÉHO

Wakesurfing

Jízda na nekonečné vlně!

Wakesurfing se v posledních letech těší velké oblíbenosti. Tento sport patří k nejvyhledávanějším a nejatraktivnějším sportovním zážitkům na vodě, které jsou aktuálně k dispozici.

Limity jsou jen ve Vaší hlavě!

Wakesurfing představuje surfování bez jakékoliv námahy spočívající v držení tažného lana na vlně vytvořené za jedoucí lodí. Této vlně se často říká „nekonečná vlna„, protože ji loď za sebou vytváří opravdu donekonečna a Vy se jen zlepšujete a užíváte si netypický pocit pohybu po vodní hladině.

Bojíte se, že to nezvládnete? Rádi Vám vše vysvětlíme a ukážeme Vám, jak na to. 

2023-Tige-Boats-21-ZX-BradleeRutledge-33655-min.jpg
Wakesurfing.

Je wakesurfing pro všechny? 

Wakesurfing je sport opravdu pro každého, bez ohledu na věk či tělesnou zdatnost. Našim nejmenším zájemcům rádi pomůžeme a pro „opravdové kluky“ je tu motor o výkonu 460 HP.

 

Za lodí se během jízdy pohybujete rychlostí v rozmezí 15 – 18 km za hodinu. Z počátku se držíte vlečného lana, a tak je všechna Vaše energie a zábava soustředěna pouze na samotné zvládnutí prkna na nekonečné vlně. Až si budete jistější, žádné lano již nebude potřeba.  

Co potřebuji s sebou? 

S sebou budete potřebovat především dobrou náladu a chuť učit se něčemu novému. Veškeré potřebné vybavení Vám zapůjčíme.

K dispozici máme několik druhů surfovacích prken, přičemž každé vyhovuje určité zdatnosti daného jezdce. Nově máme v nabídce také prkno na wakefoiling.

Tigé Boats.
bottom of page