top of page

TEAMBUILDING

FIREMNÍ AKCE - SOUKROMÉ AKCE - OSLAVY - ROZLUČKY SE SVOBODOU

2023-Tige-Boats-22-RZX-BradleeRutledge-21325-min (1).jpg

TEAMBUILDING

Přemýšlíte, čím zpestřit každoroční teambuilding? Kam vzít obchodní partnery, pokud jsou sportovně založení? Nebo jak udělat svoji rozlučku se svobodou či narozeninovou oslavu nezapomenutelnou?

Historky od vody se vyprávějí ještě několik týdnů a mnohdy tzv. „lámou ledy“, ať už mezi kolegy či přáteli.

 

Nabízíme organizaci sportovních akcí nejen pro firmy, ale i jednotlivce. Kapacita plavidla je 12 osob, včetně řidiče a instruktora.

OSTATNÍ FIREMNÍ AKCE

Nabízíme firemní akce od klasických teambuildingů po firemní party akce, a to od „nekonečné vlny“, až po nekonečnou večerní zábavu, zpříjemnění a rozptýlení po obchodním jednání. Prostředí pláže po celém dni u vody s sebou nese skvělou atmosféru, hudbu, báječné jídlo a odpočinek s přáteli nebo netypický networking s obchodními partnery.

Dokážeme Vám připravit jakoukoliv firemní akci na míru i s ubytováním s již zmíněným celodenním hlavním či doprovodným programem (podle počtu osob). Sportovní odpoledne lze zakončit večerní party akcí. Záleží pouze na Vás, zdali upřednostníte klidné večerní grilování či bujarý hotelový večírek.

2023-Tige-Boats-24-RZX-BradleeRutledge-40703-min (1).jpg
2023-Tige-Boats-Z1-BradenCollum-04979-min (1).jpg

SOUKROMÉ AKCE

Máš spoustu kamarádů a chcete zažít něco výjimečného? Plánuješ rozlučku se svobodou a chceš něco, co tu ještě nebylo? Dejte dohromady partu přátel nebo členů rodiny a užijte si nekončící zábavu na vodě. Pokud se budete chtít zdržet, rádi Vám zajistíme ubytování či doprovodný večerní program.

bottom of page