top of page
Tige-Boats-Z3-BradleeRutledge-15305.jpg
Tigé Z3. Wakesurfing, wakeboarding, vodní lyže.

Tigé Boats 

Tigé Boats jsou americké sportovní lodě na wakesurfing, wakeboarding a vodní lyžování. Výhradní zastoupení pro Českou republiku, Slovensko a Polsko má Jacht servis s.r.o.

U nás na Orlické přehradě najdete Tigé Z3, model 2022.

Tigé Boats

Tigé Boats

Jízda v popředí inovací je místem, kde se zrodila legenda Tigé Boats. Rok, co rok přichází tato společnost s novými inovacemi a technologiemi, které jsou primárně zaměřeny na vytvoření dokonalého dne na vodě. Od nového systému GO a TAPS 3T, až po ručně vyráběné interiéry, se ocitnete v prostoru, které nabízí standardnější funkce než kterákoliv jiná značka lodí. Můžete se posadit, relaxovat a užít si skvělé dny a ještě lepší vzpomínky.

Lodě Tigé ohromují své zákazníky již přes 30 let, a to především svým průlomovým stylem, všestranností pro více sportů, prostorností, luxusním vybavením, snadným řízením a vzrušujícím zážitkem na vodě.

Proč Tigé Boats

Jízda v popředí inovací je místem, kde se zrodila legenda Tige Boats, a my na ní rok co rok stavíme s novými inovacemi a technologiemi, které jsou zaměřeny na vytvoření dokonalého dne na vodě. Od nového systému™ GO a TAPS 3T až po ručně vyráběné interiéry se ocitnete obklopeni více standardními funkcemi než kterákoli jiná značka lodí. Můžete se posadit, relaxovat a užívat si skvělé dny a ještě větší vzpomínky.

Tigé Boats
Tigé Boats
Tigé Boats

'GO' SYSTEM

TAPS 3T

Alpha E3+ with SolidShade

Ať už se chystáte na wakesuring, wakeboarding, vodní lyžování nebo míříte z vodních radovánek zpět do mariny, systém GO poháněný TAPS 3T vám umožní jízdu na lodi doslova bez námahy. Stačí stisknout tlačítko „GO“ a automaticky se nastaví tempomat a klapky TAPS 3T. Není potřeba žádné další nastavování nebo upravování pokynů!                                  

TAPS 3T a přirozený výkon CONVEX V HULL tvoří nejdelší, nejdokonalejší a nejsilnější surfovou vlnu na obou stranách lodi.

Exkluzivní konstrukce desek TAPS 3T využívají pohony vojenské třídy, které vydrží tlak více než 3 tuny, což vám poskytuje větší spolehlivost než jakýkoli jiný surfovací systém na trhu.

Cenami ověnčená Alpha E3+ s technologií SolidShade přináší dokonalou trojici – více úložného prostoru, více pohodlí a více stínu. Vždy nasazený SolidShade přináší novou úroveň funkčnosti, díky které se vaše představa o tom, co je bimini, stane minulostí.
 

Tigé Boats

Convex V Hull

Tigé CLEAR Horizon

Náš konvexní V trup (patent #6874441) je zakřivený nahoru směrem k příčníku s průběžným kolébkovým prvkem podobným tomu u wakeboardu nebo surfového prkna.

Každý milimetr byl vypočítán, vytvarován a bylo prokázáno, že funguje v synergii s přírodou, fyzikálními zákony a konkrétněji s Coandovým efektem – efektem způsobujícím přilnutí tekutiny k zakřivenému povrchu

Tigé Boats

Naše intuitivní rozhraní, které nabízí bezkonkurenční viditelnost, plynulé animace a přehrávání videa, vám poskytuje snadný přístup ke všem akcím na 12,1" dotykovém displeji s vysokým rozlišením a neoslněním.

 

Tím to ale nekončí – nyní můžete bez námahy přejet prstem po svých oblíbených funkcích a sledovat, jak váš Tigé okamžitě reaguje. Budoucnost máte skutečně na dosah ruky.

Tigé Boats

Audison Pro-Audio System

Pro-Audio zážitek, který nikde jinde nenajdete. Proto jsme hrdí na to, že jsme jedinou značkou vlečných lodí, která exkluzivně nabízí Audison, oceňovaný profesionální audiosystém.

S výjimečným zvukem přichází ohromující design. Společnosti Audison a Tigé pracovaly ruku v ruce na návrhu a vytvoření reproduktorů, které dokonale zapadají do ikonického stylu Tigé.

Tigé Boats

Smart2 Wheel

Inteligentní ovládací prvky na volantu zajišťují, že jakoukoli funkci, kterou si přejete, získáte na jeden dotek.

Plně funkční ovládací prvky Tige Smart2 se hladce propojí s uživatelským prostředím CLEAR Horizon. Přizpůsobte si kolo Smart2 Wheel tak, aby ukládalo vaši oblíbenou akci na lodi a PŘEHLEDNOU obrazovku, abyste měli své oblíbené funkce na dosah ruky jediným dotykem.

Tigé Boats

Raptor Series By Indmar

Tige je poháněn legendou námořního průmyslu, společností Indmar Marine Engines. Řada Raptor jsou prvními účelově vyrobenými motory navrženými speciálně pro vodní sporty.

Přizpůsobený poměr točivého momentu řady Raptor s uzavřeným chlazením je speciálně navržen tak, aby fungoval ruku v ruce s naším patentovaným konvexním V trupem. To umožňuje, aby váš Tigé běžel při nižších otáčkách, což má za následek až o 33 % nižší spotřebu paliva, nižší hlučnost, plynulejší jízdu, méně údržby a větší dojezd vrtule.

Tigé Boats

Surf + Wake XL Ballast

Surf + Wake XL Ballast systém byl vypočítán, nakonfigurován a testován pro optimální výkon a všestrannost.Balastní vaky jsou plněny automaticky podle vybrané sportovní aktivity. 

S technologií TAPS může kdokoli dosáhnout neuvěřitelné úrovně wake-shaping a přejít z wakeboardu na wakesurfing za pouhých pět sekund.

Tigé Boats

Alpha E3 Tower

Plně elektrická hrazda disponuje přídavnými postranními vlečnými body, držáky na tower speakers, držáky na prkna a standardním biminy, kde uložíte až dvě prkna. 

Tigé Boats LineUp 2024

Řada Z

Our Team.

Řada RZX

Řada ULTRÉ ZX

Tige-Boats-Z3-BradleeRutledge-15305.jpg

Oficiální dealer lodí Tigé a ATX pro Českou republiku, Slovensko a Polsko. 

bottom of page